VSW-LPPS-3DB-6G — LOW PIM POWER TAPPER
SKU:
VSW-LPPS-3DB-6G
- RF Power Tapper
- N-female
- 3DB
Description
| SPECIFICATION | |
| Freq Range | 380-6000MHz |
| Coupling | 3dB |
| PIM(dBc) | ≤-161 |
| VSWR | ≥1.40 |
| Impedance | 50ohm |
| Power(W) | 300W |
| Connector | N-Female/DIN-Female/4.3-10-Female |
| Color | Black or light Grey |
| Application | Indoor/Outdoor IP65 |

Reviews
There are no reviews yet.