VSW-2:2RC-4G-2.7 — 2:2 WAY 4G RF COMBINER (698-2700MHZ)
SKU:
VSW-2:2RC-4G-2.7
- RF Passive Device
- RF Combiner
- 698-2700 MHz
- 2:2 way
- N-female
Description
| SPECIFICATIONS | |
| Frequency Range | 698-2700MHz |
| Insertion Loss | ≤3.5dB |
| Isolation | ≥25dB |
| Return Loss | ≤-19dB / 1.25 |
| Impedance | 50Ω |
| PIM (IMD3) | ≤-150dBc @ +43dBm×2 |
| Power Handling | 150 W / Input port, (Total power 300 W) |
| Operating Temperature | -25 to +55℃ |
| Relative Humidity | 0 to 95% |
| Applied Environment | Indoor or Outdoor / IP 65 |
Customer Reviews
Be the first to review “VSW-2:2RC-4G-2.7 — 2:2 WAY 4G RF COMBINER (698-2700MHZ)” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.