VSW-2PDC-2.6-NF — 1-2 WAY POWER DIVIDER (500-2600MHz)
SKU:
VSW-2PDC-2.6-NF
- RF Passive Device
- RF Power Divider
- 500-2600MHz
- 1:2 way
- N-female
Description
| SPECIFICATION | |
| Frequency | 500-2600MHz |
| Impudence | 50Ω |
| Split Loss(dB) | 3.0 |
| Temperature | -35℃~+75℃ |
| Colour | Black |
| Temperature | -30°C +70°C |
| Power | 100W |
| Insertion Loss | ≤0.8dB |
| Isolation | 20 min |
| VSWR | ≤1.30 |
| Connector Type | N Female |
| Application | Indoor,IP60 |
Customer Reviews
Be the first to review “VSW-2PDC-2.6-NF — 1-2 WAY POWER DIVIDER (500-2600MHz)” Cancel reply

Reviews
There are no reviews yet.