1-2 WAY SPLITTER (698-2700MHz)
SKU:
VSW250047-SPL
- RF Passive Device
- RF Splitter
- 698-2700MHz
- 1:2 way
- N-female
Description
| SPECIFICATION | |
| Frequency | 698-2700MHz |
| Impudence | 50Ω |
| Split Loss(dB) | 3.0 |
| Temperature | -35℃~+75℃ |
| Colour | Black |
| Temperature | -30°C +70°C |
| Power | 100W |
| Insertion Loss | ≤0.8dB |
| VSWR | ≤1.30 |
| Connector Type | N Female |
| Application | Indoor,IP60 |

Reviews
There are no reviews yet.